FİRMAMIZIN AMACI VE MİSYONU

Sektörün ihtiyaçlarını analiz edip müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Boreask Teknik firmasını tanımaya ne dersiniz?

Tüm Türkiye’de denizcilik ve endüstri sektöründe yönetim anlayışında öncü, dinamik, kendini yenileyebilen, hiç bir ayrım olmaksızın, küçük/büyük tüm firmalara aynı kalitede ürün ve hizmeti sunmak, müşteri memnuniyetini arttırmak, yeni ve daha istikrarlı bir pazar yapısı oluşturmak, geliştirdiği kalite anlayışıyla sektöründe ses getirmeyi hedefleyerek örnek bir firma olmak, marka değeri olan bir firma olmak ve müşteri odaklı bir kurumsal yapıya dönüşmeyi hedef edinmiş bir şirketiz.

Siz de ürün ve hizmetlerimizin kalitesinden yararlanmak için sitemizde gezinebilir, sipariş verebilirsiniz.

ÜCRETSİZ GÖNDERİM

Sizlere kolaylık olsun diye bir çok üründe ücretsiz gönderim sağlıyoruz.

TASARRUF EDİN

Mağazamızda ürünleri internetteki en uygun fiyatlarıyla bularak cüzdanınızdan gereksiz para çıkmasını engelleyin.

ÜRÜN GARANTİSİ

Ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumunda iletişime geçebilir ve sorunu çözebiliriz.

EKİBİMİZ

Burak Kumaş

Satış ve pazarlama sorumlusu.

Selim Türk

Yönetim kurulu başkanı.

MERAK ETTİKLERİNİZ

ÖDEMELER NASIL GERÇEKLEŞİYOR?

Satışlarımız sadece banka havalesi ve EFT yöntemiyle gerçekleşiyor. İlerki zamanlarda yeni ödeme yöntemleri kullanmayı ve istek durumuna göre ilerlemeyi düşünüyoruz.

ÖDEME GARANTİSİ VERİYOR MUSUNUZ?

Siparişi verdikten sonra banka havalesini hesaplarımıza yatırdığınız andan itibaren siparişinizin gönderileceğini garanti ediyoruz. Ancak, havale/EFT sırasında bilgileri düzgün girmemeniz takdirde sizinle iletişim kuramazsak, herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğimizi bilmeniz gerekmektedir.

ÜRÜNLERİNİZİN KALİTESİ NEDİR?

Ürünlerimiz birinci sınıf temiz ürünler olarak gönderilmektedir. Herhangi bir sıkıntıda mağazamızla iletişime geçebilirsiniz

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN